KONST / Litografier / Färglitografi 11609504
nr 1160 9504
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Färglitografi, Håkan Thorsén (f. 1928), signerad och numrerad 357/360, Växtlighet, 62x44
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2018
kl 20:48:54
3/2 12:24:15